rozwiązania dedykowane


Skarbiec TFI jest pionierem w opracowywaniu i prowadzeniu zindywidualizowanych rozwiązań inwestycyjnych. Przez kilkanaście lat działalności wprowadziliśmy na rynek szereg innowacji opartych o strukturę funduszy inwestycyjnych zamkniętych.  

opisy rozwiązania dedykowane

Produkty szyte na miarę 

Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest to osoba prawna, której jednym z celów jest wypracowywanie możliwie największego zysku dla Inwestora, zarządzana przez wyspecjalizowany podmiot, jakim w tym przypadku jest Skarbiec TFI. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy rozwiązania w formie FIZ i FIZAN.
Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest profesjonalnym rozwiązaniem inwestycyjnym adresowanym do inwestorów, których kapitał wynosi minimum kilknaście mln zł. W ramach swojej działalności, FIZ może inwestować w wiele instrumentów finansowych (m. in. papiery wartościowe, udziały w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, waluty, lokaty terminowe, instrumenty pochodne).

Skontaktuj się z nami

Skarbiec TFI S.A., Departament Produktów
tel. 22 521 31 72


Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj