Dlaczego Skarbiec TFI
Najlepsze TFI 2020 roku
Rzeczpospolita


Skarbiec TFI najlepszym zarządzającym Funduszami PPK w 2020 roku
Rzeczpospolita i Instytut Emerytalny


Fundusze PPK Skarbiec TFI najlepsze pod względem wypracowanej stopy zwrotu
Raport Mercer


Skarbiec TFI to jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, ponad 23 lata historii, wspartej ponadprzeciętnymi i powtarzalnymi wynikami inwestycyjnymi.Od 2000 roku otrzymaliśmy
31 nagród i wyróżnień
za zarządzanie funduszami

Pierwszy Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) utworzyliśmy w 1999 r. – to blisko 20 lat doświadczenia w obsłudze pracodawców.
Ponad 6 miliardów zł aktywów
pod zarządzaniem.
Skarbiec to mocny zespół zarządzający, drugi pod względem wielkości w Polsce, posiadający unikalne kompetencje zarówno do zarządzania częścią dłużną jak i akcyjną w Polsce i zagranicą, nagrodzony wieloma wyróżnieniami w różnych kategoriach.Obsługujemy ponad 500 klientów instytucjonalnych

Dlaczego PPK w Skarbiec TFI


Otrzymasz pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia PPK.
Zapewnisz sobie pomoc doświadczonego zespołu wdrożeniowego.
Będziesz otrzymywać regularne informacje - komentarze rynkowe oraz raporty z funkcjonowania PPK.
Będziesz miał komfort codziennej obsługi PPK – przyjazny w obsłudze dedykowany portal pozwoli Ci obsługiwać PPK Twoich pracowników przez Internet.
Nasz agent transferowy współpracuje z grupą firm dostarczający programy płacowo – kadrowe w celu ustalenia jednolitych formatów danych ułatwiających późniejszą obsługę po stronie pracodawcy.
Twoi pracownicy będą mogli korzystać zarówno z infolinii jak i z obsługi przez Internet. Nieważne z jakiego sprzętu korzystają - dzięki technologii RWD portal dostosowuje się do użytkowania na smartfonie, komputerze i tablecie.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj